Jak sobie radzić z trudnym hiring managerem?
Jak ogarnąć trudne rekrutacje – z niskim budżetem i oczekiwaniami z kosmosu?
W jaki sposób radzić sobie z trudnymi kandydatami?
Jak sprostać wyzwaniom emocjonalnym w pracy rekrutera?
Jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu w pracy rekrutera?
Do rozmowy zaprosiłam Klaudię Put – psycholożkę i headhunterkę. Wspólnie podzielimy się naszymi wskazówkami, jak pokonywać różnego rodzaju trudności w trakcie całego procesu rekrutacyjnego i radzić sobie z wyzwaniami w pracy rekrutera.
Bądź z nami koniecznie!
👋 Do zobaczenia 10 października o godzinie 10.00!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Zajmuję się rekrutacją od 15 lat, od 12 we własnej firmie jako CEO Jobhouse. W Jobhouse wraz z zespołem prowadzimy kilkaset projektów rekrutacyjnych rocznie o łącznej wartości ponad 10 mln złotych. Do tej pory pomogliśmy ponad 15.000 kandydatom i blisko 1000 firm! Rekrutujemy na wszystkie szczeble stanowisk - od szeregowych przez specjalistyczne i managerskie po executive, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych. Działamy w całej Polsce i nie tylko - mamy Klientów m.in. z Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, USA, a nawet z Kataru czy Malediwów.
Zdobyłam tytuł Bizneswoman Roku, moja firma 4 Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa, a rekruterzy z #JobhouseTeam trzykrotnie tytuł Consultant of the Year i wyróżnienia w konkursie dla najlepszych rekruterów Perły HR. Moja firma jest członkiem Polskiego Forum HR, które zrzesza największe agencje pracy w Polsce. Pracuję jako headhunter z zarządami, średnią i wyższą kadrą menedżerską, przedsiębiorcami, osobami z pierwszych stron gazet oraz tysiącami osób z całego świata. Rekrutuję m.in. dla takich firm jak Babyliss, Amazon, Airbus, Wizzair czy Mercedes.
Od 7 lat prowadzę coroczne badanie „Szczęście w pracy Polaków”. Sprawdzamy w nim, na ile ludzie czują się szczęśliwi w swoich miejscach pracy, jakie czynniki wpływają na zadowolenie z pracy, na co szczególną uwagę powinni zwrócić pracodawcy, aby przyciągnąć i zatrzymać talenty w swoich organizacjach. To cenne dane dla HR-owców, pracowników i przedsiębiorców, bo pozwalają nam zmieniać rynek pracy na lepsze i budować silną propozycję wartości pracodawców i zmotywowane zespoły.